Ремонт та дизайн

Компанія «Топ Буд» надає повний спектр проектно-дизайнерських та ремонтно-будівельних робіт. Ми застосовуємо комплексний підхід до ремонту: від розробки концепції та дизайну, підбору матеріалів до якісного виконання робіт.

Особняк у Львові

Опис проекту

2-х поверховий особняк в одному з районів Львова. Господарі – люди, які люблять подорожувати. З кожної подорожі вони привезли різні ідеї, тому кожне приміщення в особняку має інший стиль: розкішний кабінет в англійському стилі, вітальня в класичному та кухня в сучасному стилях.

Було проведено повну реконструкцію особняка, облаштування прибудинкової території, збудовано гараж та гостьовий будинок.

Наша робота

Дизайн інтер'єру так
Дизайн прибудинкової територіїтак
Ремонт інтер'єрукапітальний ремонт
Облаштування прибудинкової територіїландшафтний дизайн
Будівництвогараж
Термін виконання - 2 роки

Личаківська

Опис проекту

Нами було виконано перепланування квартири та повний її ремонт. В дизайні було використано еклектику стилів – неокласики, лофту та етно. У вітальні розміщено електрокамін. Кухню оснащено великою кількістю вбудованої техніки.

Наша робота

Ремонт квартири в новобудові2-х кімнатна
Площа квартири75 м.кв.
Переплануваннятак

Квартира на Голубовича

Опис проекту

Квартира планувалася під оренду, тому було замовлено недорогий ремонт. Було зроблено косметичний ремонт, поклеєні шпалери, обкладено плиткою санвузли. Квартиру було умебльовано.

 

Наша робота

Дизайн інтер'єрутак
Ремонт квартири в новобудовіплоща 74,6 м.кв.
Кількість кімнат 2
Термін виконання - 1 місяць

Санвузол

Опис проекту

Недорогий санвузол в особняку біля Львова. Зроблено муровану столешню, муровану душову кабіну без піддона (злив зроблено у підлозі). Використано керамічну плитку FLORA польського виробника OPOCZNO.

Наша робота

Розробка дизайнутак
Ремонт санвузлаукладання плитки, сантехнічні роботи
Термін виконання - 5 днів

Особняк у Лапаївці

Опис проекту

Великий особняк біля Львова. Ремонт було зроблено в класичному стилі, згідно до побажань замовника. У вітальні розташовано дровяний камін, обкладений мармуром. Також влаштовано зимовий сад, сауну, кімнату відпочинку біля сауни, джакузі. Для ремонту було використано велику кількість мармуру, стіни обклеєні шляхетними текстильними шпалерами з вкрапленнями слюди. В кінці нами було зроблено облаштування прибудинкової території, збудовано велику альтанку з мангалом та будиночок для гостей.

Наша робота

Плоша особняка350 м.кв.
Дизайн інтер'єрутак
Ремонттак
Облаштування прибудинкової територіїтак
Термін виконання - 1 рік

Квартира по вул.Франка

Опис проекту

1-кімнатна квартира у старому будинку, з високими стелями.  Було зроблено повний демонтаж стін, підлог, виконано перепланування та капітальний ремонт квартири. За допомогою вдалого поєднання опусків з гіпсокартону, натяжної стелі та підбору кольорів вдалося візуально зробити приміщення більш пропорційним.

Наша робота

Дизайн інтер'єрутак
Ремонт та переплануваннякапітальний ремонт
Кількість кімнат1
Термін виконання - 5 місяців

Перевагою нашої компаії є те, що ми поєднали послуги з дизайну і виконання ремонтно-будівельних робіт. Усе, що ми проектуємо, - ми втілюємо в життя. Замовнику не потрібно окремо працювати з дизайнером, а потім шукати бригади або майстрів, згідних або достатньо компетентних, щоб виконати поставлені дизайнером завдання. Не потрібно самому організовувати поставки матеріалів, контролювати технологічний процес ремонту, комуні кувати між собою різних майстрів – штукатурів, плиточників, гіпсокатронників тощо. Ми працюємо за принципом «дзвінок на один номер телефону», тобто замовнику достатньо донести свої побажання до однієї людини, яка організовує комунікацію між виконавцями. Замовник завжди знатиме вартість свого ремонту ще до його початку, оскільки обов’язково отримає ґрунтовний кошторис ремонтних робіт.

Робота нашої компанії націлена на те, щоб забезпечити замовнику комфортні умови проведення ремонту, економію нервів і сил, а в кінцевому результаті і значної кількості коштів. Найкращий інтер’єр народжується в тандемі проектування і виконання. Завжди назустріч клієнту! У нас працюють досвідчені компетентні дизайнери, які індивідуально створять образ приміщення на основі вивчення способу життя замовника, з обов’язковим урахуванням усіх його побажань. При замовленні у нас і проектних, і ремонтних робіт вартість дизайну складає лише 50 %. Протягом усього ремонту відбувається постійний контакт наших дизайнерів з виконавцями ремонтних робіт, тому дизайнерський супровід в нашій компанії відбувається по замовчуванню.

 • м. Львів, вул. Зелена, 149А, 3 поверх
 • Тел. / Факс:

  +38 (032) 232-84-13
  +38 (067) 674-41-03

 • E-mail:
  topbudlviv@gmail.com
 • час роботи:
  Пн-Пт 10:00 - 18:00
  Сб за домовленістю