07

березня
2017

Система теплої підлоги

Одним з основних факторів комфорту є температура повітря. Теплі підлоги здатні створити в приміщенні ідеальну атмосферу і забезпечити оптимальний розподіл тепла:

- На рівні голови + 18 ° С;

- В області тіла + 22 ° С;

- В районі пілоги + 24 ° С.

До традиційних видів обігріву приміщення відносяться батареї централізованого опалення, однак, у них є досить серйозний недолік: нагріте повітря, відповідно до законів природи, піднімається вгору, де охолоджується і опускається. В результаті утворюються конвекційні потоки - а, простіше кажучи, звичайні протяги. Принцип дії теплої підлоги зовсім інший. Система  розподіляє температурні потоки по вертикалі, змушуючи тепло підніматися знизу вгору, рівномірно поширюючись по всій площі опалювального приміщення. Це дозволяє практично повністю позбавитися від протягів.

   

 

Розподіл тепла при традиційній системі

         

 

Розподіл тепла при системі підігріву підлоги

 

Обігрів підлоги забезпечує комфортний клімат у всіх приміщеннях, так як тепло поширюється більш рівномірно, ніж при застосуванні інших джерел обігріву.

Обігрів підлоги не залишає холодних зон і запобігає утворенню пилу. Обігрів підлоги - корисний і з гігієнічної точки зору, він мінімізує утворення цвілі.

Діти люблять бавитись на теплій підлозі - ноги знаходяться в теплі, а голова в холоді, а не навпаки.

Тепла підлога - невидиме джерело опалення, яке займає малу частину кімнати на відміну від радіаторів, труб тощо. Обігрів підлоги забезпечує оптимальний клімат і покращує комфорт.

ВСІ СТАТТІ

Залишити коментар

 • м. Львів, вул. Зелена, 149А, 3 поверх
 • Тел. / Факс:

  +38 (032) 232-84-13
  +38 (067) 674-41-03

 • E-mail:
  topbudlviv@gmail.com
 • час роботи:
  Пн-Пт 10:00 - 18:00
  Сб за домовленістю