07

березня
2017

Тепловий насос

Тепловий насос — це сама економна система опалення, гарячого водопостачання і кондиціонування, котра переносить тепло із зовнішнього середовища у Ваш дім. 

Тепловий насос – це опалення без газу чи будь-якого іншого палива. Економія коштів часто настільки велика, що окупність теплових насосів – декілька років.

Альтернативна енергія, паливо для теплового насосу - це сонячна енергія, яка накопичується в навколишньому середовищі. Тепловий насос поглинає цю невичерпну і екологічно чисту енергію і передає її у Ваш будинок.

Тепловий насос це:

повністю автоматична система, яка працює за принципом включив і забув. Один раз споживач встановлює комфортну для себе температуру в приміщенні. Надалі, протягом всього терміну експлуатації, автоматика буде аналізувати температуру на вулиці і всередині приміщення, та буде вибирати оптимальний режим роботи теплового насосу, для підтримки вибраної комфортної температури.

сама економічна система опланя, експлуатаційні витрати набагато нижчі за будь - які інші, традиійні системи опалення. 

багатофункціональна система. Теплові насоси можуть працювати як на обігрів приміщення, підготовку гарячої води, підігрів басейну, так і на охолодження. Вони прості у експлуатації і займають мало місця.

сама безпечна система опалення, в порівнянні з опаленням на газових чи твердопаливних котлах, в теплових насосах просто нема чому вибухати. Тому навіть сучасне і досконале газове обладнання, ніколи не зможе конкурувати з тепловим насосом по безпеці.

сама екологічно чиста система опалення, оскільки, на відміну від інших джерел тепла, не спалюється жодне паливо. Принцип роботи теплового насосу — це збір низько потенційного тепла з навколишнього середовища і концентрація цього тепла в опалювальних пристроях Вашого будинку.

Принцип роботи теплового насосу

Принцип роботи теплового насосу аналогічний роботі холодильника. Тільки в холодильнику тепло переноситься з внутрішньої камери на задню стінку, а в тепловому насосі із зовнішнього середовища в систему опалення.

Як працює теплова помпа:

1. Теплоносій, циркулює в контурі колектора і поглинає теплову енергію з грунту, повітря або води.

2. В теплообміннику(випарнику) віддає зібране тепло у внутрішній контур теплового насосу, який заповнений охолоджувальною речовиною. Речовина, маючи дуже низьку температуру кипіння, нагрівається і перетворюється в газ.

3. Газоподібна охолоджувальна речовина потрапляє в компресор, де за рахунок стисання її температура різко підвищується.

4. Далі, потрапляючи у конденсатор відбувається теплообмін між гарячим газом і теплоносієм системи опалення.

5. При проходженні речовини через редукційній клапан тиск зменшується, відповідно знижується температура і речовина переходить у рідний стан. Коли охолоджувальна речовина потрапляє у випарник, цикл повторюється знову.

ВСІ СТАТТІ

Залишити коментар

 • м. Львів, вул. Зелена, 149А, 3 поверх
 • Тел. / Факс:

  +38 (032) 232-84-13
  +38 (067) 674-41-03

 • E-mail:
  topbudlviv@gmail.com
 • час роботи:
  Пн-Пт 10:00 - 18:00
  Сб за домовленістю